TURNA DANIŞMANLIK

Şirket Profili
Turna Danışmanlık firması girişimcilerin, KOBİ’lerin, sivil toplum kuruluşlarının, belediyelerin ve diğer kurum ve kuruluşların devlet teşvik ve desteklerinden faydalanabilmeleri konusunda hızlı ve güvenilir çözümler sunmak amacıyla ve yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler sonucu 2019 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Profesyonel
Girişimcilik iş planı hizmetlerimizden fizibilite ve diğer tüm teşvik ve destek hizmetlerimize kadar sizlere profesyonel danışmanlık sunmaktayız.

Deneyimli
Teşvik ve destekler konusunda deneyimli ve işinin uzmanı çalışma kadromuzla hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Sürdürülebilir
Kendimizi sürekli yenileyerek her sektörden firmaya en iyi hizmeti profesyonel kadromuzla vererek sürdürülebilirlik sağlamaktayız.

Güvenilir
Profesyonelliğimizin yanı sıra güvenilirliğimizle hizmet sunduğumuz firmalara çözüm ortağı olmaktayız.

“Profesyonel danışmanlık için Turna Danışmanlık’a güvenebilirsiniz.”


Değerlerimiz
İşler her zaman doğru yatırımlarla büyür.

Şirket değerlerimizi, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile birleştirerek her zaman yatırımcılarımızın kazancını artırmak üzere kurduk. Bunun yanı sıra;
  • Müşteri odaklılık,
  • Güvenilirlik,
  • Dürüstlük,
  • Hoşgörülü olmak,
  • Sürekli gelişmek,
diğer değerlerimizdir.

Turna Danışmanlık olarak görevimiz hizmet sunduğumuz firmaları sektörün öncü firması haline getirmek ve büyümeleri için danışmanlık etmektir.

Misyonumuz
Farklı bakış açısı ile girişimcilerin ve firmaların büyümesine pozitif katkıda bulunmak, hizmet sunduğumuz firmaların verimlilik, karlılık ve müşteri memnuniyetini arttırmak, yenilikçi ve kaliteli danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz
İnsana ve işine saygıyı ve sürekli gelişimi amaç edinmiş, hizmet sunduğu firmaların ihtiyaçlarını günümüzün ve geleceğin iş koşullarına uygun olarak “değer” odaklı başarı hikâyelerine dönüştüren, saygın, güvenilir ve performans odaklı seçkin bir firma olmaktır.

Taleplerinizi beraber değerlendirelim, size uygun çözümler sunalım.

Developed and powered by